Zgłoś się do programu Akademia Fintech!

Data: 19.01.2022

Data: 15.02.2022
Miejsce wydarzenia: online

Jesteś studentem lub studentką Politechniki Wrocławskiej?

Marzysz o założeniu własnej firmy?

Interesujesz się branżą fintech?

Masz świetny pomysł, ale brakuje Ci doświadczenia?

Akademia Fintech to cykl spotkań i warsztatów, w trakcie których nauczysz się, jak od podstaw zbudować startup z branży finansowej.

Poza tym:

- zdobędziesz wiedzę niezbędną w budowaniu biznesu

- poznasz ciekawych ludzi i nauczysz się pracować zespołowo

- masz szansę zdobycia wartościowej nagrody!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Na czym polega program Akademia Fintech?

W trakcie programu zostaniesz przypisany do jednego z trzyosobowych zespołów. W zespole, zależnie od Twoich kompetencji i predyspozycji, będziesz odpowiedzialny za jeden z trzech obszarów:

- marketing/sprzedaż

- finanse

- technologia, z naciskiem na programowanie

Przy wsparciu mentorów z Alior Bank oraz TransactionLink, wspólnie opracujecie pomysł na startup z branży fintech oraz przygotujecie jego prezentację inwestorską. Weźmiecie także udział w spotkaniach i warsztatach z ekspertami.

HARONOGRAM PROGRAMU: link

ZGŁOSZENIA: WYPEŁNIJ FORMULARZ DO DNIA 20 LUTEGO 2022 r.

NAGRODY:

-staż w TransactionLink oraz 5000 zł do wykorzystania w Fintech AppStore

-ufundowane przez Alior Bank badanie UX oraz rachunek firmowy „Rachunek 4×4” na specjalnych warunkach, polegających na:

• zwolnieniu przez 24 miesiące z opłaty miesięcznej za aktywne pakiety do rachunku (dotyczy wszystkich pakietów: Krajowego, Gotówkowego, Zagranicznego, Oszczędnego)
  • zwolnieniu przez 24 miesiące z opłaty miesięcznej za korzystanie z karty debetowej niezależnie od spełnienia warunku aktywności
  • łączna maksymalna wartość nagrody dla jednego rachunku wynosi 1 152 zł

Wszyscy uczestnicy Akademii otrzymają certyfikat udziału w programie, sygnowany przez Alior Bank, TransactionLink, Politechnikę Wrocławską, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.