Politechnika Wrocławska na Made in Wrocław 2023

Data: 16.10.2023

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza na "Made in Wrocław" - wydarzenie, którego celem jest podniesienie Wrocławia i otaczającego go regionu na nowy poziom, poprzez współpracę między wiodącymi polskimi firmami, głównymi inwestorami zagranicznymi oraz lokalnymi innowatorami.

W trakcie tego wydarzenia, Jego Magnificencja Rektor prof. Arkadiusz Wójs weźmie udział w panelu dyskusyjnym pt. "Trendy inwestycyjne i możliwości dla regionu."

Ponadto, na terenie strefy expo będzie okazja do spotkania przedstawicieli jednostek uczelnianych, firmy  pracowników, studentów i absolwentów, a także członków różnych kół naukowych Politechniki Wrocławskiej, takich jak:

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości PWr

Centrum Innowacji i Biznesu PWr

Mode Locked Technology sp. z o.o.

Liquid Technologies sp. z o.o.

Trasee sp. z o.o.

Nerd Army sp. z o.o.

Koło Naukowe OFF-ROAD

Koło Naukowe PWr in Space