Demo Day - Grow Up Tech #4

Data: 23.05.2024
Miejsce wydarzenia: bud. H-14 ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 40

banerdemoday.jpg

Demo Day - Grow Up Tech #4. Po raz kolejny poznaj pomysły przyszłych startupowców!

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie zwieńczające cztery miesiące ciężkiej pracy studentów Politechniki Wrocławskiej, podczas których rozwijali oni swoje innowacyjne pomysły na biznes.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych startupowym ekosystemem Wrocławia. Zbieramy w jednym miejscu doświadczonych ekspertów, startupowców, inwestorów oraz studentów zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu.
demoday_06_2023-10.jpgdemoday_06_2023-23.jpg

Pragniesz poszerzyć swoje horyzonty oraz wziąć
udział w networkingu z innymi przedsiębiorczymi ludźmi?
Przyjdź i zobacz!

BIORĘ UDZIAŁ!

Wydarzenie odbędzie się
 23 maja o godz. 16:00 w Politechnice Wrocławskiej bud. H-14 przy Wybrzeże Wyspiańskiego 40.

demoday-21.jpgPodczas wydarzenia uczestnicy projektu Grow Up Tech zorganizowanego dzięki Ideation EU Project zaprezentują swoje pomysły biznesowe podczas Pitch Decku korzystając z wsparcia naszych praktyków oraz ekspertów.

To idealna okazja, aby poznać nowe osoby, znaleźć potencjalnych współpracowników, członków do swojego zespołu startupowego, a także nawiązać kontakty z przedstawicielami instytucji otoczenia biznesu.

Zapraszamy do udziału w tym inspirującym spotkaniu, które stanowi doskonałą okazję do wymiany doświadczeń!

WIDZIMY SIĘ 23 MAJA!

tvbaner_1920x1080px_grow_up_tech_4_2024_v1.jpg