Czwarta edycja Wielkiej bitwy o start-up!

Data: 08.04.2024

yyyyyy.jpg

Wielka bitwa o Start-up!

Mamy ekscytujące wieści dla wszystkich pełnych pasji i innowacyjnych myślicieli w naszej społeczności akademickiej! Czy masz genialny pomysł na biznes, ale zastanawiasz się, od czego zacząć? To Twoja szansa, aby wprowadzić go w życie!

Z ogromną radością ogłaszamy, że wraz z siedmioma wrocławskimi uczelniami uruchamiamy konkurs na start-up dla studentów i pracowników naukowych. Nie tylko dostaniesz szansę na zaprezentowanie swojego, ale także możesz wygrać wsparcie od Dolnośląskiego Funduszu Rozwoju przez ich spółkę DFR Inwestycyjny, która specjalizuje się w pomaganiu start-upom!

Finaliści uczelnianych konkursów zmierzą się w wielkim finale.
Wykorzystaj tę niepowtarzalną możliwość, aby twoja wizja biznesowa rozkwitła pod okiem profesjonalistów.

Więcej informacji o konkursie i rejestracji znajdziesz tutaj:

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!