CRASH COURSE Przedsiębiorczość Akademicka

Data: 23.05.2022
Miejsce wydarzenia: ul. Na Grobli 12 bud. L2 pok. 0.21
Godzina: 17:00 - 21:00

Zapraszamy na CRASH COURSE - Narzędzia i techniki budowania startupu czyli jak w 3 dni zrozumieć istotę własnego biznesu.

KORZYŚCI:
 Poznasz narzędzia pracy kreatywnej.
BRAINWRITING
Metoda De Bono
DESIGN THINKING
 Dowiesz się jak działają narzędzia i techniki do samodzielnego planowania start-upu.
 Zrozumiesz otaczające Cię środowisko i konkurencję.
 5 Sił Portera
ANALIZA PESTEL
 ANALIZA SWOT
 METODA SMART
 Nauczysz się jak przygotować się do prezentacji lub rozmowy inwestorskiej.
 Nabędziesz wiedzę i umiejętności dotyczące tworzenia modeli biznesowych.
Business Model Canvas

Rejestracja: https://app.evenea.pl/event/crashcourse/

HARMONOGRAM

22 maj - termin zgłoszeń do CRASH COURSE

Warsztaty:

23 maja w godz 17:00-20:00 warsztaty w bud. L3 sala 0.21

25 maja w godz 17:00-20:00 warsztaty w bud. L3 sala 0.21

27 maja w godz 17:00-20:00 warsztaty w bud. L3 sala 0.21

27 maja - Zakończenie kursu, rozdanie certyfikatów.

Liczba osób jest ograniczona.

PROWADZĄCY

Wojciech Wodo - zarządzający firmą doradczą 360 Degrees, związany przez lata ze środowiskiem akademickiej przedsiębiorczości i innowacji, absolwent programu Top 500 Innovators w Szkole Biznesu Haas Uniwersytetu Kaliforniskiejgo w Berkeley oraz współautor książki Przedsiębiorczość Akademicka: narzędzia i techniki planowania start-upu (https://www.researchgate.net/publication/352212088_Przedsiebiorczosc_akademicka_narzedzia_i_techniki_planowania_start-upu) we współpracy z Karoliną Cyrbes - absolwentką Politechniki Wrocławskiej na kierunku zarządzanie przedsiębiorstwem ze specjalnością przedsiębiorczość, innowacje i projekty oraz konsultantką biznesową z 360 Degrees.

Dla osób, które chciałyby poznać swój styl myślenia i działania oferujemy badanie FRISonline oraz indywidualny raport FRISwraz z konsultacją u certyfikowanego trenera FRIS.

FRIS trafnie określa i opisuje Twój naturalny sposób myślenia oraz działania. Pokazuje, jak najlepiej wykorzystać naturalne predyspozycje - w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.