Akademia Fintech 2024

Data: 27.02.2024

Data: 20.03.2024
Miejsce wydarzenia: inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości

Szukasz miejsca, gdzie możesz rozwinąć swoje umiejętności przedsiębiorcze i wkroczyć do świata fintech?

Przedstawiamy Akademię Fintech – program rozwoju startupowego.

Jako uczestnik:
✔️ Weźmiesz udział w intensywnym warsztacie, gdzie pod okiem doświadczonych mentorów z branży finansowej opracujesz prezentację inwestorską dla swojego pomysłu.
✔️ Zdobędziesz cenny certyfikat, który wyróżni Cię na rynku pracy i potwierdzi Twoje kompetencje.
✔️ Masz szansę na spotkanie mentoringowe z ekspertami Alior Bank SA i pitch przed gronem ekspertów z polskiej branży fintechowej.

APLIKUJ DO PROGRAMU

Wydarzenie odbędzie się 20 marca 2024 roku w inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości
A zgłoszenia do programu przyjmowane są do 10 marca 2024 r.

Odkryj swoje predyspozycje w marketingu, finansach lub technologii i wykorzystaj je do zbudowania czegoś wyjątkowego.